Gala fotograficzna już tuż!

Super!

 

Nagrodzeni w konkursie potwierdzają już swoją obecność,a my się cieszymy, że goście z kraju zawitają na naszą Ziemię Strzyżowską.

Będzie się działo na gali rozdania nagród w dniu 25 maja 2018 r. o godz. 18 w Domu Kultury Sokół w Strzyżowie przy ul. Mostowej 2. Rozbłysną flesze aparatów, by upamiętnić tę jedyną niepowtarzalną chwilę, gdy wyłonieni zwycięzcy będą odbierać nagrody z rąk Burmistrza Strzyżowa.

To nie jedyna atrakcja jaką dla Was przygotowaliśmy, dlatego mamy nadzieję, że zajrzycie do nas tego dnia by obejrzeć prace, które z całej Polski wpłynęły na II konkurs fotograficzny pn. Moja ojczyzna jest biało-czerwona.

Atrakcją spotkania będzie też repertuar, który zaprezentuje nam wspaniały duet „Przy kawie” w osobach Magdaleny Kawy i dr Wojciecha Motyki. Na pewno będzie i energetycznie, i nieprzewidywalne, a do tego na 100 % kunszt muzyczny będzie wytrawny, dodatkowo osnuty słowem poetyckim naszych rodzimych poetów zaplecie nici, wokół niebanalnych obrazów naszej ojczyzny zatrzymanych w kadrze chwili.

 

Zapraszamy Wszystkich serdecznie na tę uroczystość zaplecioną warkoczem zmysłów i wstęgą biało-czerwoną!

 

 

Urszula Rędziniak

 

 

Dodaj komentarz

avatar