Muzyczne perły

 

Każdy z nas ma jakąś pasję, potrzebę samorealizacji i chęć dzielenia się swoim spojrzeniem. To cenne, bo nie zostaliśmy stworzeni do życia w samotności, a wręcz przeciwnie, odwracając się i zaglądając na kartki historii widać, że obecność drugiego człowieka jest nam niezbędna, wzbogaca nas i daje motywację do dalszego działania.

My również nie wyobrażamy sobie samotności, pustynnej pustki bezludnych wydm, które niszczą chęć działania. I radością jest fakt, że ludzie chcą z nami bywać, tworzyć i kreować wizje kulturalne w różnym wymiarze.

Dzisiaj nadszedł czas, by opowiedzieć o muzycznych perłach, które już spotkaliśmy na naszej drodze. Każdy, kto z nami się spotyka, wie, że to nie frazes, a my nie rzucamy ani słów na wiatr ani frazesów.

Nie musimy!

 

Mamy szczęście, że na naszej drodze stają wybitne osobowości, które wspierają nas swoim talentem i zaangażowaniem, które oddają kawałek siebie i dzielą się sercem z innymi tak, aby to, co chcemy opowiedzieć wryło się w serca i pamięć, aby zapadło na dłużej, poruszyło struny wyobraźni, zagrało na emocjach, wzruszyło i zagrzało do działania.

 

 

Na zdjęciach przypominamy fragmenty, zdarzenia przeszłe, chwile z kadru pamięci, ale przed nami już niebawem zdarzenia przyszłe i mamy nadzieję, że zarówno Ci wielcy artyści, muzycy zechcą z nami coś jeszcze stworzyć niebanalnego jak zawsze, pełnego artyzmu twórczego i zainspirują innych.

 

Dla Was wraz z nami wystąpili wspaniali mieszkańcy ziemi strzyżowskiej, a wśród nich: Aleksandra Fiołek-Matuszewska, Magdalena Kawa, Wojciech Fiołek, Tomasz Jakubasz, Wojciech Motyka, Barbara Szlachta, Dariusz Pilch, Katarzyna Galej, Anna Muszyńska, Jakub Fiołek, Mateusz Nowak, Wiktor Bochenek, Aleksandra Sienkowska, Beata Oliwa, Julia Sanecka, Martyna Materna, Jadwiga Skiba, Dominika Sanecka, Krzysztof Wnęk, Jolanta Pieczek, Krzysztof Biel, Ernest Pieczek, Ewa Środoń- Prokulewicz, Paweł Mazur, Krzysztof Delikat, Natalia Markowska, Zofia Oliwa, Marcel Oliwa, Andrzej Mozgała, Konrad Wojtowicz, Eryk Malesa, Emilia Pieczek, Hubert Grzebień, Kacper Sienkowski, Aleksandra Wałach, Zuzanna Mazur, Anna Kuźniar, Zuzanna Szczygieł, Hieronim Oliwa, Mikołaj Galej, Leszek Drygaś, Michał Mazur, Tomasz Galej, Małgorzata Motyka, Anna Rokosz-Zimny, Aleksandra Zimny, Katarzyna Rykała, Bartosz Czajka, Bartłomiej Nowak,  Piotrowi Jamrogowicz.

 

Dziękujemy Wam, perły tej ziemi, wspaniali artyści za dotychczasową współpracę i prosimy o więcej!

Nici sznura pereł i pomysłów mamy jeszcze trochę i chętnie podzielimy się nimi, jeżeli tylko Ci wspaniali ludzie zechcą z nami współpracować, realizować projekty i nadal dzielić się swoim talentem.

 

Mamy również nadzieję, że dołączą do naszych pomysłów nowi artyści, utalentowani muzycznie, mieszkańcy tej ziemi, którzy zechcą poświęcić swój czas i podzielić się tym, czym im w duszy gra.

 

Urszula Rędziniak

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar