Święto ulicy

Stowarzyszenie Zakorzenieni w kulturze zaprasza serdecznie na wydarzenie organizowane w ramach działalności statutowej pt. „Święto ulicy”. To pierwsze takie wydarzenie na terenie powiatu strzyżowskiego i mamy nadzieję, że jego forma oraz pomysł na stałe wpiszą się do kalendarza wydarzeń.

Tym razem pragniemy, aby „Święto ulicy” zamknęło się w klimacie lat 20 i 30 dwudziestego wieku. Dlatego planujemy przygotować szereg atrakcji, które wkomponują się w atmosferę tamtych lat ulicy strzyżowskiej.

Nie zdradzając na razie wszystkich szczegółów, chcemy zachęcić naszych wspaniałych Mieszkańców Ziemi Strzyżowskiej do czynnego udziału w spotkaniu.

Zapraszamy Wszystkich, którzy zechcą razem z nami tego dnia przekroczyć bramę czasu i przenieść się na kilka godzin w inny wymiar.

Puśćcie wodze fantazji, odkurzcie stare skrzynie na strychu, niech w ruch idzie koncept w parze z odrobiną frywolności, a nici niech za igłą podążają krokiem tanecznym. Wciągnijcie w tę zabawę dzieci, rodziców i dziadków.

Dla każdego znajdziemy coś… jedynego w swoim rodzaju.

Każdy, kto tego dnia przekroczy bramę czasu w stroju z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku ma szansę wzbogacić wydarzenie klimatem sprzed lat, swoją jedyną i niepowtarzalną kreacją może osobiście, w parze, a nawet cała rodziną tworzyć historię tej ziemi, zatrzymać w kadrze wspomnienia, czegoś niezwykłego.

Dajmy się porwać, już dzisiaj zaplanujmy ubiór tak, aby 16 czerwca 2019 r. nikt nie miał wątpliwości, że cofnęliśmy się na chwilę w czasie. Do odważnych, ale i do chętnych świat należy, a tego dnia może jeszcze należeć do Was laur zwycięstwa. Za inwencję twórczą, za osobowość i niepowtarzalność przewidujemy liczne i atrakcyjne nagrody.

Bez Was to święto nie ma prawa bytu, dlatego mamy nadzieję, że już dzisiaj zaczniecie razem z nami szykować się do udziału w tym wydarzeniu.

Wszystkich chętnych, którzy będą chcieli wzbogacić ”Święto ulicy” swoimi pomysłami, już dzisiaj zapraszamy do kontaktu osobistego lub przez adres e-mailowy: zakorzenieniwkulturze@gmail.com

W zanadrzu mamy przygotowane wiele ciekawych faktów, spostrzeżeń, konkursów i nagród, a do tego odrobinę (a nawet więcej niż odrobinę) niepowtarzalnego klimatu, dlatego zapraszamy Wszystkich Mieszkańców Ziemi Strzyżowskiej już dzisiaj do czynnego udziału wydarzeniu, a gwarantujemy, że dla każdego znajdzie się miejsce i coś ciekawego.

Szczegóły wydarzenia będą promowane na bieżąco!

Można będzie je znaleźć na naszej stronie internetowej i fb.

Mamy nadzieję, że dacie się zaczarować tego dnia!

I tylko o pogodę już dzisiaj kłaniamy się Niebu!

Urszula Rędziniak

Dodaj komentarz

avatar