Lato, lato…

Za nami sympatyczne wydarzenie pt. „Święto ulicy”, które dzięki Wam miało wielokolorowy wymiar i uśmiech. To ważne, bo gdy przystępujemy do realizacji kolejnego pomysłu, to zależy nam bardzo na tym, aby przyniósł on efekt nie tylko w postaci jego realizacji, ale przede wszystkim znalazł uznanie  w oczach odbiorców.

Dzięki temu, że nasi wspaniali Mieszkańcy Ziemi Strzyżowskiej spotykają się z nami, możemy podzielić się nie tylko pomysłem, ale także energią która wówczas płynie w obie strony.

Bez Was nie byłoby nas, bez Ciebie i Ciebie również!

Kolory lata napawają nas energią, zbieramy ją na potem, dzielimy się wspomnieniami, ale także uczestniczymy w wydarzeniach, które z różnorodnością tematyczną przeplatają się w ten wakacyjny czas. Cieszy fakt, że tak dużo różnych inicjatyw i zamysłów  jest realizowane podczas wakacji, a my z radością w nich uczestniczymy, tym bardziej, że są to często spotkania organizowane przez zaprzyjaźnione z nami ośrodki kultury i organizacje pozarządowe. Jesteśmy otwarci nie tylko na współpracę, lecz z chęcią wspieramy naszymi osobami również inne cenne projekty. Tam nas możecie spotkać, podzielić się swoimi pomysłami, i nawet podzielić się swoim pomysłem, a my z radością dołączymy do realizacji wspólnych projektów.

Obecnie pracujemy także nad kilkoma zamysłami, które wymagają zaangażowania i dobrej woli wielu osób. Jak zawsze towarzyszą nam znani i lubiani Mieszkańcy, którzy swoją pasję i energię przekuwają w złoto projektów. Cenne i niebanalne spotkania z nimi, to powód, dla którego spotkamy się już 15 września o godz. 17 w Domu Kultury „Sokół”. Oczywiście, będzie cudownie, gdy tego dnia zechcecie być z nami, i z nami zaśpiewacie stare, dobrze znane przeboje. Szczegóły tego przedsięwzięcia już niebawem. Zapraszamy serdecznie!

A potem, gdy jesień przyjmie barwę rudozłotą, wracamy z kolejnymi odsłonami „Skarbów Strzyżowian”, Piwnic Midasa, oraz wędrówek „Turystycznym szlakiem Strzyżowa”.

Czy czeka nas coś więcej?

Zapewne tak, bo pomysły członków Stowarzyszenia są bardzo atrakcyjne i mamy nadzieję, że znajdą także uznanie w Waszych oczach!

Dzisiaj, życzymy Wam słonecznej pogody, odpoczynku i pełnego energii i uśmiechu lata, a my zapraszamy na kolejne spotkania już we wrześniu!

Urszula Rędziniak

Dodaj komentarz

avatar